down

Společnost Compass Group Czech Republic s.r.o., působící v oblasti gastronomie přijme nové kolegy:

Specialista interní a externí komunikace

Do naší společnosti hledáme fajn kolegu/kolegyni do týmu na pozici Specialisty interní a externí komunikace.

Náplň práce:

  • zajišťuje aktivity vycházející ze strategického plánu společnosti, spolupracuje na tvorbě marketingového plánu
  • zodpovědnost za interní a externí komunikaci firmy (schopnost samostatně a iniciativně tvořit texty a články)
  • řídí komunikační strategii a jednotnou image společnosti
  • zodpovědnost za obsahovou i formální stránku firemních informačních materiálů, intranetu, webové prezentace, sociální média
  • připravuje články a podílí se na přípravě firemních časopisů
  • navrhuje a zajišťuje marketingové a propagační aktivity, včetně účasti na propagačních akcích a konferencích
  • získává informace o potenciálu trhu, konkurenci, požadavcích zákazníků a produktech

Požadujeme:

  • zkušenosti na obdobné pozici min. 3 roky
  • znalost marketingových principů
  • zkušenosti s tvorbou časopisů
  • komunikační a organizační schopnosti
  • zájem o gastronomii a food trendy
  • znalost grafických programů velkou výhodou!
  • schopnost pracovat samostatně
  • anglický jazyk slovem a písmem podmínkou
  • řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič)

Nabízíme:

  • zázemí nadnárodní společnosti
  • příjemné moderní pracovní prostředí (Office Park Holešovice)
  • fajn kolektiv s dobrou náladou
  • flexibilní pracovní doba
  • služební telefon i pro soukromé účely
  • 5 týdnů dovolené
  • možnost home-office
  • zvýhodněné stravování
  • možnost účasti na výuce angličtiny
  • po roce příspěvek na penzijní připojištění

V případě zájmu zašlete Váš životopis přes tlačítko "Odpovědět".

Kontakt

COMPASS GROUP CZECH REPULIC s. r. o.
Kateřina Marková
dot dot dot

8 příležitostí pro naše zaměstnance

Dostat šanci od samého začátku

Naše nové zaměstnance školíme a poskytujeme jim podporu, aby zvládli začlenění do nové práce i týmu, co nejlépe.

Pozitivně ovlivňovat své okolí

Každý v Compass-Group zná své místo v týmu a uvědomuje si, že může ostatní podpořit a povzbudit. Usmívejte se, šiřte dobrou náladu, buďte vzorem pro ostatní.

Mít dostatek informací o společnosti

Je velmi důležité, aby zaměstnanci věděli, v jaké společnosti pracují. Proto klademe důraz na pravidelný systém porad a efektivní přenos informací.

Školit se a rozvíjet, odborně i lidsky

Všichni naši zaměstnanci jsou pravidelně proškolováni prostřednictvím koučování, odborných školení a tréninků.

Prosazovat se v rámci týmu i celé společnosti

Máte chuť uspět? Nestyďte se za ni.

Šířit vlastní skvělé nápady

Proč jsme nejúspěšnější stravovací společností na trhu? Protože přicházíme neustále s novými nápady a myšlenkami. I Vy se můžete zapojit, Vaši aktivitu budeme podporovat.

Pocítit úspěch společnosti

Nalézat rovnováhu mezi prací a osobním životem

obrazek
obrazek