down

Společnost Compass Group Czech Republic s.r.o., působící v oblasti gastronomie přijme nové kolegy:

Účetní

Pro závodní restauraci Continental Trutnov hledáme posilu na pozici Provozní účetní.

Náplň práce:

  • zpracovávání podkladů pro centrálu k podvojnému účetnictví

POŽADUJEME:

  • předchozí praxi
  • pracovitost a spolehlivost
  • pečlivost

Nabízíme:

  • zázemí silné a stabilní společnost
  • volné víkendy
  • práce na hlavní pracovní poměr, možno i na DPP
  • výplatní termín vždy nejpozději 5. v měsíci
  • zvýhodněné stravování, občerstvení na pracovišti
  • širokou škálu benefitů (odměna za docházku, sick days, po roce příspěvek na penzijní pojištění a další)

V případě zájmu pošlete svůj životopis prostřednictvím odkazu "Odpovědět" nebo kontaktujte paní Lhotskou na tel. čísle 731 438 469.

Kontakt

COMPASS GROUP CZECH REPULIC s. r. o.
Eva Husková
dot dot dot

8 příležitostí pro naše zaměstnance

Dostat šanci od samého začátku

Naše nové zaměstnance školíme a poskytujeme jim podporu, aby zvládli začlenění do nové práce i týmu, co nejlépe.

Pozitivně ovlivňovat své okolí

Každý v Compass-Group zná své místo v týmu a uvědomuje si, že může ostatní podpořit a povzbudit. Usmívejte se, šiřte dobrou náladu, buďte vzorem pro ostatní.

Mít dostatek informací o společnosti

Je velmi důležité, aby zaměstnanci věděli, v jaké společnosti pracují. Proto klademe důraz na pravidelný systém porad a efektivní přenos informací.

Školit se a rozvíjet, odborně i lidsky

Všichni naši zaměstnanci jsou pravidelně proškolováni prostřednictvím koučování, odborných školení a tréninků.

Prosazovat se v rámci týmu i celé společnosti

Máte chuť uspět? Nestyďte se za ni.

Šířit vlastní skvělé nápady

Proč jsme nejúspěšnější stravovací společností na trhu? Protože přicházíme neustále s novými nápady a myšlenkami. I Vy se můžete zapojit, Vaši aktivitu budeme podporovat.

Pocítit úspěch společnosti

Nalézat rovnováhu mezi prací a osobním životem

obrazek
obrazek